درباره پرو ویس

به لطف حضرت حق در  مجموعه پرو وویس در مسیری که گام برداشته ایم  وظیفه خود میدانیم در تمامی ابعاد خدمات رسانی در صنعت صدا ، نور ، تصویر به شما عزیزان دل, از بهترین متریال

روز دنیا و کالاهای اورجینال استفاده کنیم و در طول یک دهه تجربه با نام انحصاری و اعتبار صدای مرکزی یاسین این باور را به خوبی به تمام علاقه مندان به صنعت صدا نشان دادیم.

چرا پرو ویس

پرو ویس به عنوان یکی از قدیمی‌ترین فروشگاه های صوتی با بیش از یک دهه تجربه، با پایبندی به سه اصل کلیدی ، تضمین کیفیت ، اصالت کالا ، خدمات پس از فروش کالا، موفق شده تا همگام با فروشگاه‌های معتبر جهان، به یک از بهترین فروشگه های صوتی ایران تبدیل شود.

هدف ما در پرو ویس

همواره فراهم کردن بستری برای بررسی ، مقایسه و در نهایت خرید راحت و با اطمینان برترین محصولات روز دنیا از معتبرترین برندهای جهان از اهداف اکو کوثر بوده است. اما این تمام آن چیزی نیست که ما به دنبال آن هستیم ، بلکه بالابردن سطح فنی و دانش عملی دنبال کنندگان این عرصه ، یکی از مهمترین اهداف ما به شمار می رود فعالیت مستمر در شبکه های اجتماعی و ارائه اطلاعات و آموزش های مرتبط، فعالیت بخش وبلاگ ، مشاوره و پشتیبانی تخصصی و… بخشی از فعالیت های ما در دستیابی به اهداف ذکر شده است.

هر آنچه که نیاز دارید در زمینه صوت و تصویر پرو ویس بر طرف خواهد کرد .

با ما در ارتباط باشید

هر زمان که مایل به تماس با ما ، برای درج سوالات و بیان نظرات سازنده خود بودید یا نیاز به مشاوره و راهنمایی داشتید از طریق صفحه ارتباط با ما تا در کوتاه ترین زمان پاسخگوی شما باشیم.